Blackbrook Royals U7 beat Golborne. T: Stan Halsall 2, Dylan Grace, Sony Halsall, Thomas Devine 3, James Palfrey, Mike Duffy 2, Mason Kelly 2, Harry Herbert, Reece Yates 2, Calain Cook 2 and Ryan Gannon.
Blackbrook Blues U7 4 Culcheth 7. T: James Moss 2 and Daniel Kent 2.
Hindley 2 Blackbrook Royals U8 7. T: Declan Jacques, Liam Wood, Rocco Talbot-Piggot, Jack Meadows, Caleb Hesketh, Jacob-Kai Ranson and Jayme Johnson.
Westhoughton 4 Blackbrook Blues U8 4. T: Ben Finney, Caleb Burns, Connor Ranson and Joshua Langley.
Halton F.H. 4 Blackbrook Royals U9 0.
Blackbrook Royals U10 16 Latchford Albion 24. T: Joshua Harding, Kyle Cooke, Makenzie Lee and Connor Waring.
Haydock 30 Blackbrook Royals U10 36. T: Mackenzie Lee, Fallon Kelly-Duffy, John Reed, Finn Cowley, Josh Harding, and Ben Newton.
Wigan St Pats 24 Blackbrook Blues U10 14. T: Scott Carberry, Thomas Parsons and Tom Lee.
Wigan St Judes 10 Blackbrook Royals U12 26. T: Ryan Aplton 4 and Liam Spark.
Woolston Greens 12 Blackbrook Blues U12 23. T: Karl Ingham 3 and Tyler Stubbs.
Pilks Recs 12 Blackbrook Royals U13 48. T: Matty Foster, Jamie Little, Jack Welsby 2, Jack Kennedy 2, Brandon Scully, Tom Johnston and Ryan Forshaw.
Blackbrook Royals U13 20 Oldham St Annes 18. T: Danny Eden, Jack Welsby 2 and Liam McLoughlin.
Blackbrook Blues U13 16 South Trafford 18. T: Jack Roughley, Logan Powell and Finley Swift.
Leigh East 12 Blackbrook Royals U14 14. T: C Cooke, B Musker and C Reilly.
Blackbrook Royals U15 10 Portico Vine 46. T: Ellis Haycock and Morgan Deaden.
Latchford 18 Blackbrook Royals U16 36. Hindley 26 Blackbrook Blues U16 35.
Blackbrook Royals U18 54 Rylands 10. T: Jordan Darwin 3, Deon Cross 2, Bobby Williams, Josh Swift, Jack Dougherty, Connor Davies and Shaun Hogan.
Ince Rose Bridge U8 4 Thatto Heath Crusaders 2: T: Sam Lewtas 2.
Woolston U9 1 Thatto Heath Swords 2. T: Lewis Chadwick, Callum Lynch.
Rylands U11 38 Thatto Heath Crusaders 10. T: Dylan Ross, Matthew Stulburg.
Pilks Recs U15 36 Rylands 20: T: Alex Burke 2, Luke Taylor, Joe Whitfield, Louis Heyes, Rob Edwards, Alex Eckley.
Haresfinch U10 58 Leigh East 20. T: Connor Travis 3, Luke Pickavance 3, Cole Roughley 3, Harry Penketh.
Rylands Whites 0 Pilkington Recs U9 4. T: Cameron Cranny, Daniel Tabern 2, Sam Caddick.
Clock Face Miners U7 3 Thatto Heath 2 T: Sam Page, Kieran Flannery, Jayden Naylor.
Clock Face Miners U7 5 Thatto Heath 5. T: Nathan Benson 2 Nathaniel Twiss 2 Lewis Haury.
Clock Face Miners U8 Bt Leigh East T: Lewis Griffiths 3, Jamie O Keeffe 2, Owen Dagnall 2, Kieran Shaw 2, Liam Winstanley, Lukas Mason.
Clock Face Miners Under 9s 7 Saddleworth 4 T: Leo Naylor 2, Damien Pye 2, Daniel Clarke 2, Oscar Hardman, George Howden.
Clock Face Miners U10 Bt Culcheth. T: Samuel Bamber 2 , Ben Atherton, Kieran Dean, Samuel Ledwith, Finn Dagnall, Joshua Naylor.
Folly Lane 11 Pilkington Recs u7 11. T: Nathan Flynn 5, Callum Taylor 4, Ryan Halsall 2.
Portico U11 42 Crosfields 16. T: Josh Ball 2, Micky Cosgrove 2, Alex Hagan, Jack Harrison, Nathan Shaw, Owen Kearns.
Blackbrook 10 Portico U15 8. T: Lee Hagan 6, Robbie Murray, Joe Graham.
Thatto Heath U16 24 Portico 18 Haydock U8 1 Oldham St Annes 6.T: Thomas Reed.
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules hereComments are closed on this article